Serwis urządzeń i systemów chłodniczych

Uzupełnieniem naszej oferty jest serwis techniczny urządzeń oraz systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Wykonujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis, naprawy i konserwacje. Zajmujemy się stałym dozorem i utrzymaniem, co umożliwia długotrwałe i niezawodne działanie urządzeń i instalacji chłodzenia.

Nasi pracownicy to doświadczeni i profesjonalni serwisanci, ciągle podnoszący swoje umiejętności na szkoleniach u producentów podzespołów i w naszym zakładzie produkcyjnym. Dostępność „od ręki” większości komponentów zapewnia utrzymywany na bieżąco magazyn produkcyjny.

Profesjonalizm serwisantów, ich nowoczesne wyposażenie, zaplecze produkcyjne zakładu i rozbudowana sieć serwisowa zapewniają naszą stałą gotowość do podjęcia naprawy i krótki czas reakcji.

Nasz zespół techników za pomocą monitoringu kontroluje i reguluje pracę systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Wczesne wykrycie i zdiagnozowanie nieprawidłowości pracy systemu przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i wydłużenia okresu funkcjonowania instalacji i żywotności urządzeń oraz braku nieoczekiwanych przestojów produkcyjnych.

Posiadamy autoryzację większości producentów podzespołów urządzeń i instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Wielu dostawców powierza nam dokonanie ekspertyz swoich produktów czym potwierdzają naszą fachowość i zaufanie, jakim można nas obdarzyć.

Służymy również radą i wsparciem dla naszych Klientów w zakresie wypełniania obowiązków nałożonych na użytkowników urządzeń chłodniczych przez ustawodawstwo Polski i Unii Europejskiej.