xmas logo150

O nas

M.A.S. to polski producent przemysłowych urządzeń i systemów chłodzenia oraz odzysku energii.

Firma M.A.S. jest polską firmą produkcyjno-inżynieryjną branży chłodniczej i odzysku energii (elektrycznej, ciepła i chłodu) z siedzibą w Starachowicach. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w branży i kilkaset udanych realizacji dla klientów krajowych i zagranicznych. Ostatnie lata to okres dynamicznego rozwoju i inwestycji w działania badawczo-rozwojowe, które przełożyły się na budowę nowego zakładu produkcyjnego oraz Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji energooszczędnych urządzeń i systemów chłodniczych, przemysłowych pomp ciepła, instalacji odzysku energii oraz innowacyjnych rozwiązań magazynowania energii i adsorpcyjnych układów chłodniczych. Produkcja urządzeń oparta jest na własnych oryginalnych rozwiązaniach technicznych i konstrukcyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Wykonujemy również instalacje chłodnicze, zestawy zbiornikowo-pompowe i uruchomienia produkowanych przez nas urządzeń i systemów oraz świadczymy usługi serwisowe. Nasz dział badawczo-rozwojowy wykonuje również nietypowe realizacje i analizy w obszarze chłodnictwa i odzysku ciepła.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami techniczno-handlowymi, którzy dobiorą dla Państwa odpowiednie rozwiązania.
Skip to content